Data: 15.12.2018 Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Zainwestuj w zdrowie
opublikowano: 2018-02-05 11:46:13

Już po raz czwarty w Zespole Szkół odbył się konkurs „Zainwestuj w zdrowie”. 25 stycznia w Zespole Szkół „u Witosa” zagościło 15 gimnazjalistów z okolicznych szkół. Wszyscy przybyli rywalizować o nagrody, ale również bardzo dobrze bawić się. „Czekaliśmy na Wasz konkurs” - mówi jedna z uczennic.

Po uroczystym przywitaniu rozpoczęły się zmagania uczestników. Uczniowie rozwiązywali test pisemny składający się z 30 pytań oraz rozpoznawali smaki egzotycznych owoców i warzyw. Ten drugi etap konkursu zawsze jest najciekawszy. Wszyscy uczestnicy, mając zamknięte oczy, mieli za zadanie rozpoznać niecodzienne smaki.

Konkurs jest atrakcją dla gimnazjalistów, ale również dla uczniów naszej szkoły. To właśnie uczniowie klasy III technikum żywienia i usług gastronomicznych zatroszczyli się o sprawny przebieg konkursu. Dzięki naszym staraniom i ofiarności sponsorów dla wszystkich uczestników były wspaniałe nagrody.

A tak przedstawiają się wyniki konkursu. I miejsce zdobyła Zuzanna Sneka z Zespołu Szkół w Kocudzy, II miejsce - Emilia Pituch z Zespołu Szkół w Wólce Ratajskiej, a III miejsce zajęła Agata Drzazga z Janowa Lubelskiego. Gratulujemy zwycięzcom!!!

Dziękujemy Nadleśnictwu Janów Lubelski, F.H.U. INKOM Piotr Łacko, Wydziałowi Spraw Terenowych w Janowie Lubelskim Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska za dofinansowanie i wsparcie konkursu „Zainwestuj w zdrowie - IV edycja”

Kinga Jargiło - koordynator konkursu; foto: Zespół Szkół