Data: 21.05.2019 Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Trzecie miejsce w Mistrzostwach Fryzjerów Lubelszczyzny dla Agnieszki Nizioł z Zespołu Szkół Technicznych
opublikowano: 2019-03-11 13:47:53

Fryzura a la Monroe, fryzura dzienna konsumencka i wieczorowa, fryzura ślubna z plecionkami i warkoczami to konkurencje, z którymi zmagali się uczestnicy XXII Mistrzostw Fryzjerów Lubelszczyzny w Świdniku. W prestiżowej imprezie udział wzięło blisko 30 najlepszych uczniów nauki rzemiosła fryzjerskiego z województwa lubelskiego.

Osiągnęliśmy duży sukces, bowiem na podium stanęła uczennica Agnieszka Nizioł, zajmując trzecie miejsce w kategorii „fale wyciskane na mokro”. Gratulujemy!

Agnieszka uczy się zawodu pod czujnym okiem mistrza szkolącego Barbary Podpory Zakład Fryzjerski w Janowie Lubelskim przy ul. Bialskiej i uczęszcza do Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim.

Sukces Agnieszki to nie tylko talent i zdolności manualne, ale przede wszystkim pewna konsekwencja, ciężka praca i wiara we własne możliwości. Jak twierdzą fachowcy - nie można się poddawać. Jak coś nie wychodzi, powtarzamy sto, dwieście, trzysta razy. Do skutku. Tak jest we wszystkich zawodach, zwłaszcza artystycznych, a fryzjerstwo do takich się zalicza. Pamiętajmy, że jest dużo młodych ludzi, zainteresowanych tym zawodem, ale praca czeka tylko na najlepszych!

Życzymy dalszych sukcesów!!!

Na pierwszym zdjęciu - Agnieszka Nizioł z Barbarą Podporą