Data: 21.05.2019 Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Jarosław Gowin w Janowie Lubelskim
opublikowano: 2019-05-14 15:16:42

Jedenastego maja, w sali konferencyjnej hotelu w Jonakach (koło Janowa Lubelskiego) odbyło się spotkanie Wicepremiera RP Jarosława Gowina z lokalnymi przedsiębiorcami, członkami i sympatykami Zjednoczonej Prawicy. Tematem była „Konstytucja dla Biznesu”.

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: prof. Andrzej Stanisławek - Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Senator RP, kandydat Porozumienia Jarosława Gowina do Parlamentu Europejskiego (lista PiS), prof. Józef Zając - Senator RP, Jerzy Bielecki - Poseł na Sejm RP, dr Jacek Szczot - Dyrektor Instytutu Elektrotechniki w Warszawie i Artur Pizoń - Starosta Janowski.
        Spotkanie prowadził mec. Tadeusz Flis - Przewodniczący Koła Powiatowego Porozumienia w Janowie Lubelskim. Spotkanie podzielono na dwie części - ogólną i tylko dla działaczy Porozumienia.
        Obszar zadawanych pytań był bardzo szeroki, począwszy od służby zdrowia, sądownictwa, budownictwa, handlu, innowacyjności i zatrudniania obcokrajowców (Ukraińców) aż po sprawy komunalne. Propozycji i pomysłów na usprawnienie funkcjonowania Państwa naszym przedsiębiorcom nie brakowało i choć zadawane pytania były trudne, to nasi goście sobie poradzili.
        Druga część była bardziej partyjna. Prezes Zarządu Głównego Jarosław Gowin usłyszał o działalności Koła Powiatowego Porozumienia w Janowie Lubelskim, o trudnościach, na jakie napotykają, oraz o perspektywie rozwoju struktur w powiecie janowskim.
        Spotkanie trwało ponad 2 godziny. Dziękujemy przedsiębiorcom i uczestnikom spotkania oraz zapraszamy na następne.

Tekst; foto: Szczepan Bielak