Data: 27.02.2020 Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda
Poseł Bielecki i Senator Czelej spotkali się z mieszkańcami powiatu janowskiego
opublikowano: 2019-10-07 10:30:00

          Sezon przedwyborczy. W całym kraju kandydaci do Sejmu i Senatu spotykają się z mieszkańcami, by przekonać ich do swych racji. Nie inaczej było w Janowie, gdzie z mieszkańcami powiatu spotkało się dwóch przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości: Jerzy Bielecki - Poseł na Sejm RP i Senator Grzegorz Czelej.

          Spotkanie rozpoczęto od uczczenia minutą ciszy zmarłego Kornela Morawieckiego - działacza opozycji antykomunistycznej w czasach PRL.

          O rozwoju przedsiębiorczości, służbie zdrowia, budowie infrastruktury komunikacyjnej i rynku pracy w kontekście „Dobrej Zmiany” mówił Poseł Bielecki.

          Bieleckiego popiera Burmistrz Krzysztof Kołtyś. - Trudno jest zainteresować problemami Janowa posła spoza powiatu i dlatego warto mieć w Rządzie „swojego” przedstawiciela, a zwłaszcza posła, który jest w partii, mającej większość w Sejmie - informował.

          U boku Bieleckiego stoi także Artur Pizoń - Starosta Janowski. - Dzięki pomocy Posła, udaje nam się pozyskać środki finansowe na lokalne inwestycje (typu modernizacja szpitala czy lądowisko), ponieważ reprezentuje on w Rządzie nasze interesy - podkreślał.

          Bieleckiego i Czeleja wspiera też Jan Frania - Wiceprezes PGE Dystrybucja S.A., który zachęcał do udziału w wyborach i skorzystania z programu „Mój Prąd”. Daniel Rawski z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przekonywał do ubiegania się o dofinansowanie na termomodernizację budynków z programu „Czyste Powietrze”.

          Spotkanie, w którym uczestniczyło około stu osób, zakończyła ożywiona dyskusja, m.in. na temat frekwencji i mobilizacji nieprzekonanych do pójścia na wybory, a wybory już… 13 października.

Alina Boś; foto: Iwona Kramska

 
powrót

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 59
23-300 Janów Lubelski

tel. 015 8720 309
tel. 015 8725 450
fax. 015 8720 559

Godziny pracy:

Pn, Śr, Cz:      7:30 - 15:30
Wt:                   7:30 - 16:00
Pt:                    7:30 - 15:00
So, N:            nieczynne

NIP: 862-15-25-217
Więcej...

E-pocztówki

Zobacz galerie z: SLIDESHOW - E-Pocztowka

polecane wydarzenia

Statystyki

Unikalne wizyty:

Wszystkie wizyty:

Użytkownicy online:

Gminy powiatu janowskiego