Data: 02.06.2020 Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Andrzejki ŚDS i WTZ w Janowie Lubelskim
opublikowano: 2019-12-02 11:40:17

        Andrzejki to ostatni moment do zabawy, tuż przed nadchodzącym adwentem. W związku z tym, dnia 26 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa w restauracji „Kryształowa”, zorganizowana wspólnie przez Warsztaty Terapii Zajęciowej „Caritas” w Janowie Lubelskim i Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowie Lubelskim. Była to wyjątkowa impreza integracyjna.

        W tym dniu zaszczycili swoją obecnością: Starosta Powiatu Janowskiego - p. Artur Pizoń, W -ce Starosta - p. Michał Komacki, Skarbnik Powiatu - p. Barbara Fuszara, Przewodniczący Rady Powiatu Janowskiego - p. Sławomir Dworak, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej „Barka” w Janowie Lubelskim - p. Mariola Surtel, przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim - p. Konrad Łukasik, Prezes Stowarzyszenia Klubu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - p. Andrzej Łukasik oraz ks. Jacek Zieliński - Duszpasterz ŚDS. Ponadto licznie przybyli zaproszeni goście ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Prawnie wraz z Dyrektor p. Beatą Kosmowską oraz kadra i uczestnicy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Biłgoraju.

        Imprezę rozpoczęto od powitania przybyłych gości i krótkich przemówień okolicznościowych. Następnie zaprezentowano krótką część artystyczną w wykonaniu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowie Lubelskim. Grupa Taneczna „JUMP” zatańczyła składankę tańców nowoczesnych, a grupa teatralna wystawiła spektakl: „O pogoni za szczęściem”.

        Po części artystycznej wszyscy zasiedli do stołów, na których czekał już pyszny obiad oraz słodki poczęstunek. Po smakowitym posiłku nadszedł czas na parkietowe szaleństwa w rytmach disco polo. Ulubiona muzyka uczestników sprawiła, że wszyscy poczuli tę niesamowitą atmosferę i wspaniale się bawili. Na parkiecie nie zabrakło pokazów tanecznych solowych, w parach i w liczniejszych grupach. Nie zabrakło piruetów, wesołych podskoków i tradycyjnego pociągu. Wszyscy bawili się wspaniale, a imprezę śmiało można uznać za bardzo udaną. Świadczyły o tym serdeczne uśmiechy na twarzach uczestników, a także liczne znajomości, które zostały zawarte podczas tego radosnego wydarzenia.
        Po udanej zabawie przyszedł czas na powrót do domu.
      Wspólnie spędzony czas był doskonałą okazją do integracji społecznej i zawarcia nowych znajomości.

Opr. A Kaproń – ŚDS, Małgorzata Butryn - WTZ

 

powrót

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 59
23-300 Janów Lubelski

tel. 015 8720 309
tel. 015 8725 450
fax. 015 8720 559

Godziny pracy:

Pn, Śr, Cz:      7:30 - 15:30
Wt:                   7:30 - 16:00
Pt:                    7:30 - 15:00
So, N:            nieczynne

NIP: 862-15-25-217
Więcej...

E-pocztówki

Zobacz galerie z: SLIDESHOW - E-Pocztowka

polecane wydarzenia

Statystyki

Unikalne wizyty:

Wszystkie wizyty:

Użytkownicy online:

Gminy powiatu janowskiego