Data: 27.01.2020 Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
Spotkanie noworoczne Prawa i Sprawiedliwości
opublikowano: 2020-01-09 10:30:00

W dniu 5 stycznia 2020 r. w Restauracji Hetmańska w Janowie Lubelskim odbyło się noworoczne spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. W spotkaniu wzięło udział około 130 osób, w tym członkowie rady powiatu janowskiego, przedstawiciele gmin wchodzących w skład powiatu janowskiego, liczni radni gminni oraz przedstawiciele związków zawodowych.

Głównym gospodarzem, jak i inicjatorem noworocznego spotkania był Pan Jerzy Bielecki – poseł na Sejm RP, który serdecznie witając wszystkich zebranych, raz jeszcze podziękował wszystkim zaangażowanym w ubiegłoroczne wybory do Parlamentu Europejskiego oraz do Sejmu i Senatu RP, a także galę VI edycji funduszu stypendialnego im. Marii i Lecha Kaczyńskich na której mieliśmy przyjemność gościć Premiera Mateusza Morawieckiego.

W swoim wystąpieniu poseł Jerzy Bielecki podsumował rok ubiegły, omówił kwestie związane z obniżeniem podatków, a także przedstawił aktualną sytuację gospodarczą i polityczną w kraju. Na zakończenie wszystkim zebranym złożył najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz dalszych sukcesów w 2020 r. Wśród zaproszonych gości warto podkreślić obecność Pana Grzegorza Czeleja – senatora RP, który przybliżył aktualne wydarzenia na scenie politycznej w kraju, a także licznych przedstawicieli wszystkich szczebli samorządowych w tym Pana Ryszarda Majkowskiego – radnego sejmiku województwa lubelskiego, Pana Artura Pizonia – Starostę Janowskiego oraz Pana Krzysztofa Kołtysia – Burmistrza Janowa Lubelskiego, którzy w swoich przemówieniach podsumowali ubiegły rok, a także przedstawili zadania bieżące, jak i nowe wyzwania jakie stawia rok 2020 m.in. w zakresie społecznym i inwestycyjnym.

Foto: Robert Kamiński