Data: 09.08.2020 Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
Starosta Janowski. - Dziękuję pracownikom służb medycznych, sanitarnych i mundurowych. Jesteśmy razem
opublikowano: 2020-03-18 11:05:38

Walka z pandemią koronawirusa jest trudnym wyzwaniem dla pracowników służb medycznych, którzy są na pierwszym froncie walki o nasze zdrowie i życie. To oni - lekarze i pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności laboratoryjni, technicy, kierowcy i pracownicy obsługi - z narażeniem życia i zdrowia, ciężko pracują, stawiając czoła sytuacji epidemicznej.

Na zakażenie patogenem - stojąc na straży ładu i bezpieczeństwa społecznego, narażają się też policjanci oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy pilnują, aby osoby zagrożone i potencjalnie zagrożone odbywały kwarantannę.

Z wielkim uznaniem obserwuję pracę pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, którzy w walce z COVID-19 - pracując po kilkanaście godzin dziennie, dokładają wszelkich starań, żeby zapewnić bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne mieszkańcom powiatu janowskiego.

Doceniam również tych, którzy z myślą o nas, wykonują codzienną pracę na stanowisku kierowcy, sklepowej, aptekarza, kasjera, bankowca, urzędnika, dostawcy, piekarza, elektryka czy rolnika, który zaczyna prace w polu.

Szanowni Państwo

Za to, że w tak trudnym czasie - z narażeniem zdrowia i życia, dbacie o nas i nasze rodziny, za wszelką pomoc, zrozumienie i wsparcie w dniach kryzysu - w imieniu mieszkańców powiatu janowskiego, serdecznie dziękuję. Jesteście naszymi bohaterami.

Jesteśmy razem, zapewniając, że jako społeczeństwo będziemy zachowywać się rozsądnie i odpowiedzialnie.

Artur Pizoń - Starosta Janowski

.