...

...

...

...

...

...

...

...

Dzień Rodzinki za nami…

dzien rodzinki 1529 maja 2017 r. w Łążku Garncarskim odbył się Dzień Rodzinki z udziałem rodziców i dzieci uczęszczających do Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Janowie Lubelskim. Zabawę rozpoczęliśmy zaraz po dotarciu do gospodarstwa agroturystycznego pani Elżbiety Kurzyny i Jana Jarmuziewicza.

 

Piękna pogoda okazała się naszym sprzymierzeńcem, dzięki czemu w trakcie imprezy skorzystaliśmy z wielu atrakcji m.in.: skakaliśmy na trampolinie, huśtaliśmy się na huśtawkach, graliśmy w piłkarzyki, tańczyliśmy, jeździliśmy na drabiniastych wozach. Mogliśmy również skosztować smakowitych kiełbasek z grilla, domowego bigosu, nie zabrakło również słodkich smakołyków. Dodatkową atrakcją tegorocznej imprezy była wizyta w zagrodzie garncarskiej. Tam mogliśmy zapoznać się z pracą garncarza, jak również samodzielnie podjęliśmy się próby wykonania mis, wazonów, donic… Dzień ten możemy zaliczyć do bardzo udanych, gdyż wszystkie nasze oczekiwania spełniły się. Dzieci spędziły wspólnie czas na zabawie z rodzicami, nauczycielami i opiekunami, jak również poznały lokalne tradycje.

Dzień Rodzinki został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu: Nadleśnictwa Janów Lubelski, Roberta Borkowskiego - Sklep spożywczo-przemysłowy alkohole, Jana Ciupaka - prezesa firmy P.P.H Janex Jan Ciupak, Leszek Ciupak Sp.j., Kazimierza Miśkiewicza - Grand obsługa eventów, firmy Usługi Transportowe Przewóz Osób Zgórka Zbigniew. Gorące podziękowania kierujemy również do anonimowych darczyńców.

Pracownicy ORW

mt_gallery:Dzień Rodzinki