...

...

...

...

...

...

...

...

Wizyta chóru uczniowskiego z Białej i dziecięcej grupy teatralnej z Godziszowa w ORW

Teatrzyk 15Koniec roku szkolnego już blisko. Kto sumiennie pracował przez cały rok, może spokojnie czekać na jego zakończenie. Czas wytężonej pracy już się zakończył. Pora na to, co wychowankowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Janowie Lubelskim lubią najbardziej - zabawę, śpiew, taniec i nawiązywanie nowych znajomości.

 

W piątek 9 czerwca zawitali do nas, można by rzec już stali goście, czyli chór uczniowski z Zespołu Szkół w Białej. Po raz kolejny pan Marek Sulowski wraz ze swoimi podopiecznymi zechciał muzyką i śpiewem umilić czas i wprowadzić w dobry nastrój wychowanków ośrodka. Dziękujemy panu Markowi, że w okresie Święta Niepodległości odwiedza nas z repertuarem pieśni żołnierskich i patriotycznych, w czasie bożonarodzeniowym z zestawem kolęd i pastorałek a pod koniec roku szkolnego prezentowanymi utworami wprowadza nas w atmosferę wakacji. To nasi stali goście, na których zawsze czekamy i z radością ich witamy.

12 czerwca po raz pierwszy odwiedzili nas też członkowie dziecięcej grupy teatralnej działającej przy Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Godziszowie z przedstawieniem „Księżniczka na ziarnku grochu”. Pani Dyrektor Anna Kaproń - kierownik artystyczny tego przedsięwzięcia wraz ze swoimi współpracownikami, panem Mirosławem Maksimem i Anną Machulak, dostarczyli wychowankom ośrodka wielu niezapomnianych wrażeń. Był śpiew, muzyka, taniec i przepiękna interpretacja w dużej części autorskiego tekstu. Trema została szybko przełamana, a potem była już tylko wspólna zabawa.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie. A może są jeszcze inne grupy, które zechciałyby zaprezentować swoją działalność artystyczną wychowankom Ośrodka? Serdecznie zapraszamy.

Pracownicy ORW

mt_gallery:Teatrzyk