Dominika Szczecka z klasy III B w wojewódzkim etapie Konkursu Recytatorskiego!

Eliminacje Powiatowe 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbyły się, jak co roku, w pięknej Sali Widowiskowej JOK. Czwartkowe zmagania recytatorów przyciągnęły ponad 70 uczestników, którzy wystąpili w czterech kategoriach wiekowych. W tegorocznej edycji konkursu motywem przewodnim były „Sny i marzenia”.

Z dumą informujemy, iż nasza uczennica, Dominika Szczecka z klasy III B zajęła I miejsce w zmaganiach w kategorii szkoły ponadpodstawowe i otrzymała nominację do reprezentowania powiatu w Finale Wojewódzkim Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Dominika sięgnęła po bardzo ambitny repertuar Wiesława Myśliwskiego, a Jej wykonanie okazało się bezkonkurencyjne, o czym świadczy jednogłośny werdykt Jury. Uczennica przygotowywała się do występu po czujnym okiem swojej polonistki, p. Beaty Góry. Cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy gratulując jednocześnie wszystkim uczestnikom wspaniałych występów, które świadczą o tym, że kultura słowa wśród młodzieży ma się dobrze!

Tekst; foto: I Liceum Ogólnokształcące w Janowie Lubelskim