Powiat Janowski partnerem w 4 Slalomie Narciarskim o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego

Dnia 29 stycznia b.r. w Chrzanowie w Ośrodku Narciarskim „Narciarski Raj u Rzetelskiego” odbył się czwarty już Slalom Narciarski o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego. Pogoda była wprost wymarzona na narty, stok dobrze naśnieżony i solidnie przygotowany, a obsługa techniczna na najwyższym poziomie. Należy dodać, że to jedyne tego typu zawody w całym województwie lubelskim, kierowane wyłącznie do dzieci i młodzieży. A ilość zawodników w tym roku przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Było więcej chętnych niż miejsc. Ostatecznie w zawodach na odcinku 400 m wystartowało 84 uczestników podzielonych na kategorie wiekowe. Każdy miał do zrobienia dwa przejazdy, przy czym do wyników konkursowych liczył się ten z lepszym czasem.
Puchary za zajęcie l miejsca w każdej kategorii wręczył Marszałek Województwa Lubelskiego- Jarosław Stawiarski. Wszyscy zaś uczestnicy slalomu otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Jednym z partnerów oraz sponsorów wydarzenia był Powiat Janowski, który podczas zmagań sportowych na stoku reprezentowali Starosta Janowski – Artur Pizoń oraz Członek Zarządu Powiatu – Władysław Sowa.
Wszystkim zawodnikom oraz zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst; foto Kamila Strykowska-Momot