Powiat Janowski. Umowa na przebudowę drogi wojewódzkiej podpisana

Ponad 3,2 mln zł pochłonie przebudowa drogi wojewódzkiej o długości 2,5 km – od ronda na Borownicę do stacji Orlen przed Modliborzycami. Umowę w tej sprawie podpisano dzisiaj w janowskim Starostwie.

Wykonawcą zadania jest KPRD Lublin.

Zakres prac obejmuje, m.in. przebudowę nawierzchni i oznakowania pionowego i poziomego. Inwestorem zadania jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Szczegóły, niebawem.

Na zdjęciu, podczas podpisania umowy (od lewej).

Dolny rząd: Marcin Dubiel – Prezes Zarządu KPRD Lublin, Paweł Szumera – Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie.

Górny rząd: Krzysztof Kozieł – Wicedyrektor ZDW w Lublinie, Krzysztof Baran – Wójt Gminy Batorz, Krzysztof Kołtyś – Burmistrz Janowa Lubelskiego, Kamila Grzywaczewska – Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Lubelskiego, Piotr Breś – Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Artur Pizoń – Starosta Janowski, Józef Zbytniewski – Wójt Gminy Godziszów.

Tekst; foto: Alina Boś