Powiatowa Licealiada w badmintonie w ZSCKR w Potoczku

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku podczas Powiatowej Licealiady w badmintonie, zorganizowanej 30. października br. Drużyna chłopców zajęła I miejsce i uzyskała awans do półfinałów wojewódzkich, zaś dziewczęta uplasowały się na trzeciej pozycji. Turniej rozgrywany był systemem ,,każdy z każdym” z udziałem czterech szkół (ZSCKR w Potoczku oraz trzech szkół z Janowa Lubelskiego: Liceum Ogólnokształcącego, Zespół Szkół Technicznych i Zespół Szkół).

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

Chłopcy.

I m – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku,

II m – I Liceum Ogólnokształcące w Janowie Lubelskim,

III m – Zespół Szkół im. W. Witosa w Janowie Lubelskim,

IV m – Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim.

Dziewczęta.

I m – Zespół Szkół im. W. Witosa w Janowie Lubelskim,

II m – I Liceum Ogólnokształcące w Janowie Lubelskim,

III m – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku,

IV m – Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim.

Pamiątkowe dyplomy i puchary dla najlepszych drużyn wręczył dyrektor szkoły Dariusz Wolan. Organizatorami turnieju i opiekunami drużyn byli: Justyna Wielgus – dziewczęta i Mariusz Karkusiewicz – chłopcy.

Gratulujemy i życzymy zawodnikom dobrego występu na szczeblu rejonu.

Tekst; foto: Mariusz Karkusiewicz

Opis zdjęć:

Zdjęcie 1. Dominik Przywara i Dawid Czuj w grze podwójnej z zawodnikami LO Janów. Powiatowa Licealiada w badmintonie, Potoczek 30.10.2023 r.

Zdjęcie 2. Dyrektor Dariusz Wolan podczas ceremonii dekoracji. Dawid Czuj z ZSCKR Potoczek odbiera puchar za I miejsce. Powiatowa Licealiada w badmintonie, Potoczek 30.10.2023r.

Zdjęcie 3. Pamiątkowe zdjęcie drużyny dziewcząt i chłopców ZSCKR Potoczek. Pierwsza z lewej – nauczyciel wf Justyna Wielgus, drugi z lewej – nauczyciel wf Mariusz Karkusiewicz, pierwszy z prawej dyrektor Dariusz Wolan. Powiatowa Licealiada w badmintonie, Potoczek 30.10.2023 r.

Zdjęcie 4. Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników zawodów wraz z opiekunami i dyrektorem szkoły Dariuszem Wolanem (pierwszy z prawej). Powiatowa Licealiada w badmintonie, Potoczek 30.10.2023 r.