Dyplomy uznania dla Józefa Mazura z janowskiej „BARKI”

W dniu 25 listopada 2022 r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Ustawowe święto było okazją do podziękowań i wręczenia wyróżnień. Podczas uroczystości Dyplom Uznania Wojewody Lubelskiego otrzymał Pan Józef Mazur Kierownik Działu Gospodarczego w „BARKA” Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej, zaangażowanie i podejmowanie inicjatywy na rzecz osób starszych oraz zrozumienie potrzeb mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.

Należy dodać, że dzień wcześniej podczas XIII Powiatowej Gali Dnia Pracownika Socjalnego Pan Józef Mazur otrzymał Dyplom Starosty Janowskiego z tytułu otrzymania Nagrody „Róża Pomocy Społecznej” edycja 2020 za szczególne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej w zakresie prowadzonej działalności na rzecz społeczności lokalnej powiatu janowskiego oraz pamiątkową statuetkę.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.

Dyrekcja i Pracownicy „BARKA” Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

(tekst i foto nadesłane z DPS; Mariola Surtel)