„Czary mary, nie do wiary” z „Barką”

Na zaproszenie Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych i Zagrożonych Wykluczeniem Społecznym „Jedność Serc”, działającego przy Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku, w dniu 28 listopada 2023 r. delegacja z „Barki” uczestniczyła w spotkaniu integracyjno – kulturalnym „Czary mary, nie do wiary”.

Podczas spotkania odbył się pokaz mody w wykonaniu Seniorów z Powiatu Kraśnickiego, któremu przewodniczyła Joanna Horodyńska, modelka i stylistka telewizyjna.

Uroczystość została zrealizowana w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie, przy wsparciu Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej „Nasz Dom” w Janowie Lubelskim, które od wielu lat współpracuje ze Stowarzyszeniem „Jedność Serc”.

Tekst; foto: „Barka” DPS