„Dwie wystawy – dwa tematy” w Muzeum Fotografii

W czwartek 23.09.2021 roku w Galerii Muzealnej przy Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim gościły dwie Ogólnopolskie Fotograficzne Grupy Twórcze. Jedna – Modern Pictorial Photo (sięgająca do prostego pomysłu „fotografii ojczystej”, której propagatorem był Jan Bułhak) oraz druga Photo Industrial Team. Piękny wernisaż, prezentujący fotografie fotografów praktycznie z różnych zakątków Polski.

Podczas spotkania, wręczono najbardziej aktywnym członkom Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej najważniejsze odznaczenia. Była to już 33. i 34. wystawa w Galerii.

Dziękuję Barbarze Nazarewicz – Dyrektor Muzeum Regionalnego za krótką opowieść o historii Janowa Lubelskiego.

Wystawy „Krajobraz ojczysty” oraz „Mosty zamiast murów – epizod pierwszy” można oglądać do 6 października.

Serdecznie zapraszam!

Tekst; foto: Antoni Florczak