Kolejni stypendyści w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

„Rozwijanie umiejętności oraz inwestowanie w wiedzę jest przepustką do realizacji własnych marzeń. Odniesione sukcesy są powodem do satysfakcji, inspiracją dla innych młodych ludzi i powodem do dumy dla całego Województwa Lubelskiego”.

Słowa Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego skierowane w liście gratulacyjnym do Dyrektor I LO Wiesławy Dyjach idealnie wyrażają sens dążenia młodzieży do jak najlepszych wyników w nauce. Nasi uczniowie : Adrian Bielak, Julia Drwal, Michał Mateusz Flis, Szymon Flis ,Krzysztof Gałus, Mikołaj Kiszka, Szymon Kuśmierczyk, Maciej Malinowski, Jakub Moskal, Antoni Rosiński, Izabela Gabriela Widz oraz Julia Świąder znaleźli się w zaszczytnym gronie stypendystów Marszałka Województwa Lubelskiego. Jesteśmy przekonani, że wyróżnienie to zainspiruje ich do podejmowania coraz to trudniejszych wyzwań i osiągania kolejnych sukcesów. Tak liczne grono stypendystów w I LO (12 uczniów)  jest najlepszą wizytówką szkoły oraz zwieńczeniem pracy pełnej zaangażowania zarówno ze strony uczniów, jak i  całego grona pedagogicznego.

Gratulujemy młodzieży sukcesu życząc wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz satysfakcji z pokonania drogi do nich prowadzącej .