Labirynt Wiedzy czyli wirtualny dzień otwarty w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Co kryje się w budynku ponad stuletniej szkoły? Które dziedziny nauki to Twój konik? Przekonaj się czy pokonasz labirynt wiedzy. Zagraj w grę i odwiedź nas podczas WIRTUALNEGO DNIA OTWARTEGO!

Labirynt wiedzy to gra edukacyjna stworzona z myślą o absolwentach szkół podstawowych. Jej autorami są Maciej Malinowski (uczeń klasy IID) oraz Patryk Waszkiewicz (absolwent szkoły). W wirtualnych salach znajdują się zagadki, zadania i pytania z różnych dziedzin wiedzy. Połączenie zabawy z nauką dostarczy niezapomnianych wrażeń oraz pokaże młodym ludziom jak twórczo można wykorzystać umiejętności informatyczne dbając przy okazji o swój rozwój edukacyjny.

Innowacyjne podejście do nauczania to jedna z cech szkoły przyszłości. Jesteśmy przekonani, że forma Dni Otwartych, którą przygotowaliśmy dla młodzieży, zachęci do podjęcia nauki w naszej szkole, która mając ponad stuletnią tradycję w kształceniu i wychowaniu młodych ludzi nie boi się wyzwań, które stawia przed nią współczesna rzeczywistość. Zapraszamy więc do wirtualnej wizyty w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza, które we wrześniu stanie się rzeczywistym miejscem nauki kolejnego rocznika uczniów.

LINK DO GRY: http://lojanow.webd.pro/index.php/2-nieskategoryzowne/904-labirynt-wiedzy

Dyrekcja szkoły

Zespół ds. promocji szkoły