Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym w ZSCKR w Potoczku

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia w Potoczku 7 lutego br. odbyła się Powiatowa Licealiada w drużynowym tenisie stołowym. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców rywalizowało po pięć zespołów z czterech szkół: ZS, LO, ZST – wszystkie z Janowa Lubelskiego oraz gospodarz – ZSCKR w Potoczku.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, zatem wszystkie ekipy rozegrały po cztery mecze. Wśród dziewcząt, I miejsce zajęło Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim, zaś rywalizację chłopców wygrał Zespół Szkół Technicznych z Janowa Lubelskiego. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna chłopców ZSCKR w Potoczku w składzie Seweryn Małaczyński, Dominik Kaproń, Mateusz Wojciechowski, zajmując II miejsce i awansując do półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy wszystkim zawodnikom dobrego występu w zawodach wyższego szczebla.

Mariusz Karkusiewicz; foto: archiwum szkoły

Zdjęcie 1 – otwarcie zawodów. Powitanie drużyn startujących: ZSCKR w Potoczku, ZS w Janowie Lubelskim, ZST w Janowie Lubelskim, LO w Janowie Lubelskim.

Zdjęcie 2 – Dominik Kaproń w grze pojedynczej z zawodnikiem ZS Janów.

Zdjęcie 3 – Seweryn Małaczyński w grze pojedynczej z zawodnikiem LO Janów.

Zdjęcie 4 – Katarzyna Jaśkiewicz i Oliwia Pachla w grze podwójnej z zawodniczkami ZS Janów.

Zdjęcie 5 – Seweryn Małaczyński i Dominik Kaproń w grze podwójnej z zawodnikami ZST Janów.

Zdjęcie 6 – Dyrektor Dariusz Wolan (pierwszy z lewej) i nauczyciel wf Mariusz Karkusiewicz (pierwszy z prawej) z drużyną chłopców ZSCKR w Potoczku podczas ceremonii wręczenia dyplomu za zajęcie II m.

Zdjęcie 7 – drużyna dziewcząt i chłopców ZSCKR Potoczek. Pierwszy z prawej – dyrektor Dariusz Wolan, pierwszy z lewej – nauczyciel wf Mariusz Karkusiewicz.

Zdjęcie 8 – drużyny, biorące udział w Powiatowej Licealiadzie w drużynowym tenisie stołowym.