Piątek, 12 czerwca. „Trzy wymiary Namibii” – kolejna wystawa w Muzeum Fotografii

Zbliża się wernisaż 22 wystawy w Galerii Muzealnej przy Muzeum Fotografii. Tym razem przeniesiemy się do Afryki. I to po raz pierwszy w naszej Galerii wszyscy oprócz maseczek będą jeszcze ubrani w…. okulary. To w programie imprez na 2020 rok obiecane tylko w minimalnym zakresie Dni Fotografii Stereoskopowej.

Zapraszam na spotkanie z wyjątkowym gościem, z zawodu lekarzem weterynarii, a z zamiłowania kolekcjonerem, prekursorem, fotografem, geniuszem umysłowym – Tomaszem Bielawskim z Ostrołęki.

Wystawa „Trzy wymiary Namibii” prezentuje w postaci zdjęć 3D jego spojrzenie na kulturę, piękno, otwarte krajobrazy oraz ludzi tej części Afryki. Będzie również możliwość obejrzenia sprzętu oraz zdjęć stereoskopowych, mających ponad… 100 lat.

Spotkanie odbędzie się 12. czerwca (piątek) o godz. 18.00 i o godz. 20.00. Zaplanowano dwie grupy po 15 osób.

Tomasz to również laureat jednego z odcinków w 2017 roku „The Brait – genialny umysł”. Myślę, że podczas spotkania wyświetlimy ten program.

Prosimy o wcześniejsze zapisy – 602 74 61 66 (ilość miejsc ograniczona).

Przestrzegamy zasad sanitarnych. Nosimy maseczki, a podczas spotkania prosimy o zachowanie regulaminowej odległości. Dostępny będzie środek do dezynfekcji rąk. 

Zapraszam.

Antoni Florczak