Piłkarze ZSCKR w Potoczku wicemistrzami województwa!

Drużyna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku zajęła II miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Rolniczych i Średnich w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się 9. grudnia br. w hali sportowej ZSCKR w Potoczku z udziałem drużyn z siedmiu szkół. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, więc końcowa klasyfikacja odzwierciedlała poziom każdej z drużyn. Reprezentacja ZSCKR w Potoczku zwyciężyła w czterech meczach, co dało jej 12-punktową zdobycz i srebrny medal. Na pierwszym stopniu podium uplasowało się 2 LO w Tomaszowie Lubelskim z 18 punktami, zaś III miejsce zajął ZSCKR w Jabłoniu, który zdobył 8 punktów. Najlepszym bramkarzem mistrzostw został zawodnik ZSCKR w Potoczku Dawid Czuj.

Okazałe puchary, medale i statuetki wręczone zostały przez dyrektora szkoły Dariusza Wolana i wiceprzewodniczącego WZLZS w Lublinie Wacława Słomkowskiego.

Drużyna ZSCKR w Potoczku, którą prowadzę, wystąpiła w składzie: Seweryn Małaczyński – kapitan, Dawid Czuj, Krzysztof Oszust, Kacper Duda, Przemysław Zegzuła, Kacper Kiszka, Dominik Kaproń, Szymon Michalec, Piotr Muszak, Jakub Zarzeczny, Filip Sulowski, Krystian Witek, Dominik Przywara.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na pierwszym i ostatnim zdjęciu – drużyna ZSCKR w Potoczku z nagrodami za II m. Górny rząd (od lewej): Dyrektor szkoły – Dariusz Wolan, Dominik Kaproń, Kacper Kiszka, Jakub Zarzeczny, Szymon Michalec, Piotr Muszak, Krzysztof Oszust, Seweryn Małaczyński, nauczyciel wf – Mariusz Karkusiewicz; dolny rząd (od lewej): Kacper Duda, Dawid Czuj;

Na drugim zdjęciu – uczestnicy Turnieju;

Na trzecim zdjęciu – mecz pomiędzy drużynami z Potoczka i Okszowa;

Na czwartym zdjęciu – kapitan drużyny ZSCKR w Potoczku Seweryn Małaczyński z pucharem za II m., wręczonym przez dyrektora szkoły Dariusza Wolana (pierwszy z prawej);

Na piątym zdjęciu: zespół ZSCKR w Potoczku odbiera medale za II m., wręczane przez Wacława Słomkowskiego – wiceprzewodniczącego WZLZS w Lublinie (na pierwszym planie) i Dariusza Wolana – Dyrektora ZSCKR w Potoczku (po prawej stronie). Obok, uczennice – Katarzyna Kaczmarska i Weronika Tur.

Tekst; foto: Mariusz Karkusiewicz