Powiat Janowski. Promocja poprzez sponsoring sportowy

Wczoraj, w janowskim Starostwie podpisano umowę, dotyczącą promocji Powiatu Janowskiego z wykorzystaniem tzw. „marketingu sportowego” poprzez kolarski klub sportowy „Lubelskie Perła Polski”. Umowa opiewa na kwotę 30 tys. zł.

Podobna umowa została podpisana w ubiegłym roku w ramach swego rodzaju „kontraktu” na sponsoring sportowy na lata 2022-2024. Wartość „transakcji”, realizowanej we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, to kwota 90 tys. zł (po 30 tys. zł rocznie).

Działania promocyjne dotyczą umieszczenia herbu i logo Powiatu Janowskiego, m.in. na koszulkach zawodników i samochodach serwisowych oraz w materiałach promocyjnych i mediach społecznościowych Klubu.

Dodajmy, że „Lubelskie Perła Polski” to nic innego, jak kolarstwo szosowe, a właściwie wyczynowa grupa kolarska, która zrzesza zawodników kategorii „Orlik U-23”.

Na zdjęciu, podczas podpisania umowy (od lewej): Michał Komacki – Wicestarosta, Andrzej Boras – przedstawiciel klubu, Artur Pizoń – Starosta Janowski

Tekst; foto: Alina Boś