„Radosne Święta 2023 z Fundacją Biedronki” w janowskiej „Barce”

W ramach programu „Radosne Święta z Fundacją Biedronki”, skierowanego do podmiotów, mających pod opieką osoby starsze, Fundacja Biedronki sfinansowała świąteczne paczki dla 180 Mieszkańców „Barki”  Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim.

Świąteczny program Fundacji wpisuje się w jej motto: „Dobrze długo żyć”. Misją powstałej w 2020 roku Fundacji Biedronki jest wspieranie i niesienie pomocy grupom najbardziej wrażliwym społecznie, głównie osobom starszym poprzez m.in. promowanie zdrowego i aktywnego starzenia się, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, ochronę praw osób starszych, poprawę jakości życia i ochronę zdrowia.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Fundacja Biedronki przekazała w formie darowizny produkty do przygotowania świątecznych paczek, m.in. śliwki w czekoladzie, kawę, herbatę, miód, ciastka i kosmetyki na kwotę ponad 7 tys. zł. Szóstego grudnia 2023 r. Święty Mikołaj przekazał paczki mieszkańcom „Barki”.

W imieniu mieszkańców i pracowników serdecznie dziękuję Fundacji Biedronki za bezinteresowną pomoc, życzliwość oraz wielkie serce otwarte na potrzeby drugiego człowieka.

Mariola Surtel – Dyrektor „Barki”