Udany debiut drużyny OSP z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku

Szkolna jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, działająca przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku, zajęła II miejsce w kategorii męskich drużyn pożarniczych i III miejsce w kategorii drużyn kobiecych podczas zawodów sportowo-pożarniczych, które odbyły się 19. czerwca 2022r. na boisku sportowym w Osinkach.

W rywalizacji wzięło udział 10 jednostek OSP z gminy Potok Wielki. Strażacy swoje umiejętności prezentowali w sztafecie 7 x 50 metrów i ćwiczeniach bojowych, zaś nad przebiegiem niedzielnych zawodów czuwali sędziowie z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim.

Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku, działającą od 2019r., tworzą nauczyciele, pracownicy i uczniowie szkoły.

Gratulujemy sukcesu i życzymy wysokiego miejsca we wrześniu na zawodach powiatowych w Janowie Lubelskim.

Tekst; foto: Mariusz Zabiegliński, Krzysztof Kurasiewicz, Paweł Nieściór