XVII Międzypowiatowy Przegląd Kapel i Śpiewaków Weselnych.

Organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Potoku Wielkim wraz z Gminą Potok Wielki i Starostwem Powiatowym w Janowie Lubelskim. W tym roku przegląd przeprowadzony został  w formie on-line w czterech kategoriach:  zespoły śpiewacze, kapele, soliści, instrumentaliści.

Do  konkursu przystąpiło:

-Helena Szabat,

-Stanisław Rawski,

-Alina Myszak.

Każdy z uczestników zaprezentował po dwa utwory, które zarejestrowane w formie pliku wideo, zostały odtworzone w dzień finału Międzypowiatowyego Przeglądu Kapel i Śpiewaków Weselnych w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Potoku Wielkim.

Nagrody oraz dyplomy wręczali Wicestarosta Michał Komacki, Wójt Gminy Potok Wielki Leszek Nosal, Przewodniczący Rady Gminy Potok Wielki Marian Giska.

Tekst: A.Pyć; foto: GOK Potok Wielki