„Angielski Mistrz Wypracowań!”. Konkurs potrwa do 5. grudnia

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl serdecznie zaprasza na konkurs „Angielski Mistrz Wypracowań!”.

Tym razem, zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania pisane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać po angielsku. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i trudne słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z dostępnej, obszernej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników!Dodatkowo, przewidziano nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów.

Konkurs potrwa do 5.12.2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Zespół Dyktanda.pl