Bezkonkurencyjni tenisiści z ZS CKR w Potoczku

W dniach 21-23 października 2022 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty szkół, prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Tenisie Stołowym.

Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach: pracownicy Departamentu Oświaty i Spraw Społecznych MRiRW i dyrektorzy szkół, kobiety, mężczyźni do lat 40 oraz mężczyźni powyżej 40 lat. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a zawodnicy rozegrali w sumie 819 setów.

Wśród pracowników ministerstwa i dyrektorów szkół I miejsce zdobył Dariusz Wolan – dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku. Sukces osiągnęły również panie: Magdalena Szyszka – nauczycielka j. angielskiego zajęła I miejsce, a Monika Krakowska – Widz – nauczycielka j. polskiego – II miejsce w kategorii kobiety. Wysoką, szóstą pozycję w kategorii mężczyźni 40+ wywalczył Sławomir Gałka – pracownik ZS CKR w Potoczku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Tekst; foto: archiwum ZS CKR w Potoczku