Bezpieczeństwo przede wszystkim! Kolejny spot z udziałem uczniów LO

„Pierwszeństwo nie zawsze znaczy bezpieczeństwo” to kolejny spot, przy realizacji którego brali udział uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim pod kierunkiem pedagog Bożeny Czapli.

Młodzież bardzo chętnie włącza się w działania profilaktyczne, realizowane przez instytucje, działające na terenie miasta, m.in. Komendę Powiatową Policji w Janowie Lubelskim i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Przedsięwzięcie realizowane było w czerwcu podczas Tygodnia Profilaktyki 2023, realizacja przez Zamojską Telewizję została sfinalizowana i spot może być wykorzystany do zajęć z zakresu bezpieczeństwa w szkołach i innych instytucjach. Materiał dotyczy zagrożeń, jakie stwarzają poruszający się na hulajnogach, oraz konsekwencji, jakie ponoszą oni, ale także inni ludzie.

Film dostępny na stronie:

Zespół Specjalistów I LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza