Drogi ósmoklasisto!

W marcu mieliśmy spotkać się podczas Dni Otwartych, ale niestety, sytuacja nie pozwala na to, abyś zagościł w mury Naszej Szkoły. Dlatego proponujemy Wirtualne Drzwi Otwarte, podczas których możesz zapoznać się z Zespołem Szkół i jego bogatą ofertą edukacyjną. A mamy dużo do zaoferowania.

Kształcimy w następujących zawodach:

  • 5-letnie TECHNIKUM ZAWODOWE:
    Technikum geodezyjne, Technikum logistyczne, Technikum leśne, Technikum hotelarskie, Technikum żywienia i usług gastronomicznych, Technikum teleinformatyczne
  • 4-letnie LICEUM:
    ogólne, mundurowe, promotor zdrowia i urody.

Uczniowie z „Witosa” osiągają wysokie wyniki egzaminów zawodowych. Jesteśmy szkołą, w której uczeń i jego potrzeby są priorytetem. Dynamicznie się rozwijamy i odpowiadamy na edukacyjne wyzwania. Nasi uczniowie to mistrzowie w wielu konkursach zawodowych (m. in. w carvingu) i w zawodach sportowych. Organizujemy projekty, które zapewnią uczniom dodatkowe umiejętności i kwalifikacje, a także dodatkową możliwość nauki języka angielskiego w praktyce, tak, jak realizowany obecnie w Zespole Szkół projekt „Podnosimy kompetencje zawodowe poprzez mobilności międzynarodowe”. W ramach projektu uczniowie z różnych zawodów odbędą staże zawodowe w Grecji.

Ponadto niebawem w Zespole Szkół powstanie nowoczesna hala sportowa wraz z zapleczem. To nowa inwestycja Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskim sfinansowana ze środków zewnętrznych – Ministerstwa Sportu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Jesteśmy przyjazną, bezpieczną i kreatywną szkołą, która czeka właśnie na Ciebie! Chcesz zdobyć dobry zawód i kształcić się, realizując swoje pasje – to zapraszamy do nas. W „Witosie” możesz zostać mistrzem w swoim fachu! Nauka w Naszej Szkole to będzie niezwykła przygoda.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promocyjnego: