Gra miejska „Przygoda z Tatą”

Fundacja Smaki Kultury zaprasza do udziału w Grze miejskiej „Przygoda z Tatą” w ramach Programu „Ojcostwo- Przygoda życia” 2023 r., która odbędzie się w Lublinie na terenie Starego Miasta w dniu 18 czerwca 2023.

Gra miejska jest adresowana do drużyn rodzinnych, których kapitanami będą ojcowie, w następujących kategoriach:

1. tata plus starsze dzieci (14 – 18 lat),

2. tata plus młodsze dzieci (od urodzenia do 13 lat),

3. zespoły mieszane (w skład zespołu wchodzą starsze i młodsze dzieci).

Uczestnicy gry będą przemieszczali się w terenie jak po planszy rozwiązując zagadki, odnajdując miejsca, osoby lub przedmioty, wykonując różne ciekawe zadania i zdobywając punkty. Drużyna z największą ilością punktów zostanie zwycięzcą Gry miejskiej w swojej kategorii.

Po wykonaniu wszystkich zadań z Gry miejskiej uczestnicy udadzą się do Parku przy Centrum Kultury w Lublinie obok Placu Lecha Kaczyńskiego, gdzie odbędzie się Piknik rodzinny z wieloma atrakcjami, w tym koncert Łukasza Jemioły, występ tancerzy ze szkoły Viktori Studio oraz plac zabaw z dmuchańcami. W czasie pikniku zwycięskim drużynom z każdej kategorii zostaną wręczone atrakcyjne nagrody. Fundacja Smaki Kultury zorganizuje również gry, zabawy animacyjne oraz warsztaty dla całych rodzin.

Udział w Grze miejskiej jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez formularz

zgłoszeniowy: https://forms.gle/VNfyAuMR5mT6y3t5A.

Szczegółowe informacje o Grze miejskiej „Przygoda z Tatą” znajdują się na stronie realizatora Programu: https://fundacjasmaki.pl/przygoda-z-tata/