Halo, Warszawa! Młodzież LO odwiedziła WAT

W środę, 23 listopada wzięliśmy udział w wycieczce do Warszawy. Zaraz po przyjeździe udaliśmy się do Wojskowej Akademii Technicznej im. S. Kaliskiego w Warszawie, gdzie zostaliśmy powitani przez dr Martę Miszczak – Zastępcę Dyrektora Instytutu Organizacji i Zarządzania Wydziału Logistyki uczelni.

Po zdobyciu informacji na temat obszernej oferty edukacyjnej uczelni odbył się wykład dr Wioletty Weredy na temat motywacji i jej znaczenia w osiąganiu sukcesów, a także w naszym życiu. Na zakończenie, zostaliśmy obdarowani publikacjami pani doktor wraz z jej autografem.

Podczas pobytu w stolicy zachwycaliśmy się jej pięknem architektonicznym, spacerując ulicami przepięknie udekorowanej świątecznie Starówki.

Nasz wyjazd uświetnił spektakl „Aida”, który obejrzeliśmy w Teatrze Muzycznym „Roma”. Gra aktorska, stroje i muzyka wzbudziły nasz zachwyt i wzruszenie.

Niewątpliwie, wyjazd ten wzbogacił nas o nowe doświadczenia i przemyślenia oraz ukształtował naszą tożsamość kulturową poprzez kontakt ze sztuką.

Dziękujemy pani pedagog Bożenie Czapli za zorganizowanie wyjazdu i opiekę oraz pani Joannie Czai za opiekę podczas wyjazdu.

Urszula Rząd IIb; foto: archiwum LO