II Turniej Siatkówki o Puchar Starosty Janowskiego

W sobotę 17 lutego odbył się II Turniej Siatkówki o Puchar Starosty Janowskiego, w którym wzięło udział osiem drużyn z Powiatu Janowskiego. Zawody odbyły się na hali sportowej Zespołu Szkół im W. Witosa w Janowie Lubelskim.

Grały drużyny:

GUKS Modliborzyce

Nadleśnictwo Janów Lubelski

Sami Swoi – Janów Lubelski

Młode Dizle – Godziszów

Space Team – Janów Lubelski

DMP Janów Lubelski

GUKS 2 Modliborzyce

Gazowany Majonez – Dzwola

Turniej rozpoczął się tuż po godzinie 9:00, drużyny podzielono na dwie grupy, a każda z nich miała możliwość rozegrania przynajmniej trzech meczów.

W finale spotkały się drużyny GUKS Modliborzyce i Młode Dizle z Godziszowa, które stoczyły zacięty pojedynek. Ostatecznie zwycięzcą turnieju została drużyna z Modliborzyc. Trzecie miejsce zajęła drużyna DMP Janów Lubelski.

Finaliści otrzymali puchar i statuetki. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, które wręczył Starosta Janowski Artur Pizoń wspólnie z Wicestarostą Michałem Komackim i Przewodniczącym Rady Powiatu Sławomirem Dworakiem, po czym Starosta jako organizator podziękował sędziom za sprawne przeprowadzenie zawodów.

Drugi Turniej siatkówki o Puchar Starosty Janowskiego okazał się udanym wydarzeniem, będącym doskonałą okazją do rywalizacji sportowej pomiędzy drużynami na wysokim poziomie. Wszyscy uczestnicy mogą być dumni ze swojego udziału w turnieju.

Organizatorem turnieju był Powiat Janowski a partnerem wydarzenia był Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Zwycięzcom gratulujemy!

Tekst; foto: Anna Sosnówka