Iwona Pająk przez najbliższy rok szkolny pokieruje Zespołem Szkół Technicznych

Zarząd Powiatu kolejny raz powierzył na okres roku pełnienie obowiązków dyrektora Zespołu Szkół Technicznych Iwonie Pająk.

Obecna kadencja pani Pająk na stanowisku p.o. dyrektora kończy się z dniem 31. sierpnia 2021 roku, kolejna – skończy się tego samego dnia rok później.

W normalnym trybie, przeprowadzony byłby konkurs, jednakże – ze względu na pandemię, ustawodawca umożliwił organom prowadzącym powierzanie stanowisk czy też przedłużanie pełnienia obowiązków dyrektorom szkół na okres nie dłuższy niż do 31. sierpnia 2022 roku. To oznacza, że w przyszłym roku – jeżeli nic się nie zmieni, zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora ZST. Do tego czasu, szkołą będzie zarządzać Iwona Pająk.

Tekst; foto: Alina Boś