Janowski „Groszek” przynosi szczęście…

Hyundai Kona Hybrid doskonale wygląda i zużywa niewiele paliwa… Supersamochód wygrała Teresa Bigas z Janowa Lubelskiego w finale ogólnopolskiej loterii sieci „Groszek”. To jest już trzecia wygrana klientki janowskiego „Groszka” (wcześniej, w różnych konkursach wygrała tysiąc i dziesięć tys. zł).

Zgodnie z regulaminem loterii, nagrody wydawane są w „Groszku”, w którym pada wygrana. Tak też się stało i w tym przypadku. Kluczyki do nowego auta zwyciężczyni konkursu wręczył Aleksander Małek – właściciel sklepu przy ulicy Zamoyskiego 151.

Nowe auto, które wygrała pani Teresa, to główna nagroda w ogólnopolskiej loterii „Złap swoją gwiazdkę” w sieci „Groszek”. Aby wziąć udział w loterii, wystarczyło zrobić zakupy za minimum 25 zł, zachować paragon, wejść na stronę loterii „Groszek” i zarejestrować paragon. W konkursie, klienci walczyli o jeden samochód marki Hyundai Kona Hybrid oraz nagrody w formie smartwatchów, multicookerów i słuchawek. Tym razem, szczęście uśmiechnęło się do pani Teresy, której gratulujemy. Szczęśliwa posiadaczka niebieskiego auta odjechała do domu nowym nabytkiem w piątek, 10 marca.

Tekst; foto: Alina Boś