KPP Janów Lubelski – Turnieje BRD

Komenda Powiatowa Policji w Janowie Lubelskim przystąpiła w bieżącym roku do realizacji na terenie powiatu janowskiego kolejnych edycji Ogólnopolskich Turniejów Motoryzacyjnego i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Turniej Motoryzacyjny kierowany jest do uczniów szkół średnich, natomiast turniej BRD kierowany jest do uczniów szkół podstawowych a ich celem jest upowszechnianie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym  i obowiązujących przepisach. To zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Finały obu turniejów odbyły się w kwietniu. W Turnieju Motoryzacyjnym zwyciężyła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim natomiast w turnieju BRD zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kocudzy. Obie te drużyny będą reprezentować powiat janowski w Finałach Wojewódzkich, które odbędą się pod koniec maja.

Wszyscy uczestnicy turniejów otrzymali nagrody rzeczowe.

Sponsorami nagród w Turnieju Motoryzacyjnym byli:

Józef Łupina

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Kolor w Janowie Lubelskim

Właściciel siłowni RaptorGym

Sponsorami w turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych byli:

Urząd Miasta Janów Lubelski

Urząd Miasta Modliborzyce

Urzędy Gmin w Batorzu, Chrzanowie, Dzwoli, Godziszowie, Potoku Wielkim

Firma „Janex” w Janowie Lubelskim

Zakład Przetwórstwa Mięsnego  „MATTHIAS” Kolonia Zamek

Foto Florczak w Janowie Lubelskim

Wszystkim sponsorom składamy serdeczne podziękowania!

Komenda Powiatowa Policji w Janowie Lubelskim