Mistrzostwa powiatu w badmintonie. Wygrali badmintoniści z ZS CKR w Potoczku

Sukcesem badmintonistów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia w Potoczku zakończyła się Powiatowa Licealiada, zorganizowana 9. listopada w hali sportowej potockiej szkoły. Drużyna chłopców ze szkoły w Potoczku zajęła I miejsce, zaś dziewczęta uplasowały się na drugiej pozycji, uzyskując tym samym awans do finałów rejonowych.

Turniej – z udziałem drużyn z janowskich szkół średnich: Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Technicznych i Zespołu Szkół, rozgrywany był systemem ,,każdy z każdym”.

Dariusz Wolan – Dyrektor ZS CKR w Potoczku – podsumowując zawody i życząc dalszego rozwijania sportowych talentów, podkreślił wysoki i wyrównany poziom wszystkich uczestników.

Klasyfikacja końcowa.

Chłopcy: I miejsce – ZS CKR, II – LO, III – ZS, IV – ZST.

Dziewczęta: I miejsce – ZS, II – ZS CKR, III – LO, IV – ZST.

ZS CKR w Potoczku reprezentowali: Patrycja Bryczek, Katarzyna Jaśkiewicz, Wiktoria Moskal, Seweryn Małaczyński, Dawid Czuj i Dominik Przywara. Opiekunem drużyn był Mariusz Karkusiewicz.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dobrego występu na szczeblu rejonu.

Tekst; foto: archiwum ZS CKR w Potoczku