Mistrzostwa powiatu w koszykówce 3×3

Duży sukces odniosła drużyna chłopców Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku zajmując I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce 3×3. Zawody odbyły się 27. kwietnia 2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim z udziałem trzech janowskich szkół: LO, ZST, ZS oraz ZSCKR w Potoczku. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Koszykarze ZSCKR w Potoczku wygrali wszystkie mecze, zdobywając okazały puchar za mistrzostwo powiatu.

Drużyna ZSCKR w Potoczku pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Mariusza Karkusiewicza wystąpiła w składzie: Paweł Baran, Krystian Świś, Jakub Zarzeczny, Jakub Cieśla oraz rezerwowi: Wiktor Wojewoda, Szymon Wiśniewski, Dawid Post.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Tekst; foto: Mariusz Karkusiewicz

Opis zdjęć – Powiatowa Licealiada w koszykówce 3×3 – Janów Lubelski 27.04.2023 r

Zdjęcie 1. Otwarcie zawodów. Powitanie drużyn startujących: ZSCKR w Potoczku, ZS w Janowie Lubelskim, ZST w Janowie Lubelskim, LO w Janowie Lubelskim,

Zdjęcie 2. Drużyna chłopców ZSCKR w Potoczku w meczu grupowym z ZS Janów Lubelski – ustawienie przy rzutach wolnych zawodnika ZSCKR.

Zdjęcie 3. Drużyna chłopców ZSCKR w Potoczku w meczu grupowym z ZST Janów Lubelski – rozegranie piłki w atak.

Zdjęcie 4. Drużyna chłopców ZSCKR w Potoczku w meczu grupowym z LO Janów Lubelski – walka na tablicy.

Zdjęcie 5. Pamiątkowe zdjęcie drużyny chłopców ZSCKR Potoczek (pierwszy z lewej – nauczyciel wf Mariusz Karkusiewicz).