Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej. Do półfinału wojewódzkiego awansowali chłopcy z ZS CKR w Potoczku i dziewczęta z ZST w Janowie Lubelskim

Dziewiątego marca 2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna chłopców gospodarzy, która w meczu o I miejsce pokonała 8:3 reprezentację Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim i uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego.

Drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, wręczone przez dyrektora szkoły Dariusza Wolana. Zwycięskie zespoły, czyli ZS CKR w Potoczku (w kategorii chłopców) i ZST w Janowie Lubelskim (w kategorii dziewcząt) będą reprezentować powiat janowski w zawodach rejonowych.

Tekst; foto: Mariusz Karkusiewicz

Zdjęcie 1. Otwarcie zawodów.

Zdjęcie 2. Mecz finałowy chłopców pomiędzy ZSCKR w Potoczku a ZST w Janowie Lubelskim.

Zdjęcie 3. Pamiątkowe zdjęcie drużyny chłopców ZSCKR Potoczek. Pierwszy z lewej dyrektor Dariusz Wolan

Zdjęcie 4. Podczas otwarcia zawodów