Około miesiąca potrwa wymiana okien w dwóch wydziałach Starostwa na ulicy Wiejskiej

Ponad 120 tys. zł wyniesie wymiana 23 okien w dwóch wydziałach janowskiego Starostwa na ulicy Wiejskiej.

Pora była najwyższa – okna mają ponad 25 lat.
– Nowe, 3-szybowe, z PCV, zostaną zamontowane w przeciągu 3-4 tygodni. Termin wykonania – 12 kwietnia – informuje Jan Wiśniewski – Naczelnik Wydziału Logistyki i Gospodarki Mieniem.

W ramach zadania, pojawią się też nowe parapety (wewnętrzne z konglomeratu i zewnętrzne z blachy) oraz rolety.

Oczywiście, pracownicy wydziałów (geodezji i budownictwa), będą pracować jak co dzień. Zadanie z 3-letnią gwarancją zostanie sfinansowane ze środków własnych Powiatu Janowskiego.

Wykonawcą zadania jest „Adimex” z Janowa Lubelskiego.

Na zdjęciu, podczas podpisania umowy (od lewej): Jan Wiśniewski – Naczelnik Wydziału Logistyki i Gospodarki Mieniem, Barbara Fuszara – Skarbnik Powiatu, Aneta Pawelec „Adimex”, Artur Pizoń – Starosta Janowski, Adrian Pawelec „Adimex”, Michał Komacki – Wicestarosta