Noworoczne spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości

Siódmego stycznia br. odbyło się noworoczne spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości powiatu janowskiego. Świętowało wspólnie blisko 150 osób, w tym członkowie samorządu różnego szczebla, przedstawiciele związków zawodowych, a także zaproszeni goście.

Spotkanie – od noworocznych życzeń, rozpoczął Artur Pizoń – Pełnomocnik PiS w powiecie janowskim (Starosta Janowski).

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Senator dr Grzegorz Czelej, były Poseł Jerzy Bielecki, Dyrektor Gabinetu Politycznego Jarosława Kaczyńskiego – Michał Moskal, Wiceprezes PGE Dystrybucja S.A. – Jan Frania, Sekretarz Okręgowy PiS – Grzegorz Kozioł, radny sejmiku wojewódzkiego – Ryszard Majkowski, Burmistrz Janowa Lubelskiego – Krzysztof Kołtyś, Wójtowie gmin – Leszek Nosal (Potok Wielki), Marcin Sulowski (Chrzanów) i Józef Zbytniewski (Godziszów) oraz radni gminni, miejscy i powiatowi.

Michał Moskal mówił, że najsilniejszą stroną rządzącej partii jest umiejętność współpracy i realizacja złożonych obietnic. Ponadto, podsumował inwestycje ostatnich lat Powiatu Janowskiego.

Jerzy Bielecki podkreślał, jak ważne jest to, aby powiat miał swojego posła, który będzie go reprezentował w parlamencie. Dzięki temu, powiat mógł liczyć na tak duże środki. Przedstawił Michała Moskala – pochodzącego z Janowa Lubelskiego – jako dobrego kandydata na tą funkcję oraz osobę, która w Warszawie zadba o interes powiatu i Lubelszczyzny.

Podczas spotkania poinformowano, że Biuro Poselsko – Senatorskie Ministra Przemysława Czarnka i Senatora Grzegorza Czeleja funkcjonuje przy ulicy Wałowej 1 w Janowie Lubelskim.

Po długiej przerwie, spowodowanej pandemią, takie spotkanie ma znaczenie integrujące, a o dużym zainteresowaniu świadczy liczba przybyłych na nie osób.

Członkowie i sympatycy rozmawiali o problemach struktur oraz zagrożeniach, związanych z wojną na Ukrainie, nadchodzących wyborach, itp. Mówiono też o aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej i planach na przyszłość.

Tekst; foto: archiwum PiS