Projekty skierowane do seniorów z terenu gminy i powiatu janowskiego.

Ośrodek Pomocy Społecznej wspólnie z Parafią Rzymskokatolicką pw. Św. Jana Chrzciciela realizuje projekty dofinansowane przez Zarząd Powiatu Janowskiego oraz Urząd Miejski w Janowie Lubelskim. Działania w projektach skierowane są do seniorów z terenu gminy  i powiatu janowskiego. Seniorzy regularnie spotykają się w siedzibie OPS w Janowie Lubelskim. Aktywnie uczestniczą w ćwiczeniach relaksacyjnych przy muzyce, które prowadzi Pani Marta Blacha.

Pierwszego lipca odbył się wyjazd seniorów do Doboszówki, gdzie seniorzy min. brali aktywny udział w warsztatach „Od ziarenka do bochenka”, każdy piekł własnoręcznie zrobiony chleb, był pyszny obiad i zwiedzanie agroturystyki. Seniorzy chętnie uczestniczą    w spotkaniach. Zawsze mili, uśmiechnięci, pełni życia i gotowi do działania.

Tekst/Foto; OPS Janów Lubelski