Sportowe sukcesy nauczycieli ZSCKR w Potoczku

Wysokie, trzecie miejsce zajęli nauczyciele z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku w sportowej rywalizacji w tenisie sportowym podczas II Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty Szkół, prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zawody odbyły się 21 października 2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu.

Walka o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Roberta Telusa, toczyła się w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni do lat 40, mężczyźni powyżej 40 lat oraz dyrektorzy szkół resortu rolnictwa. Gratulacje dla Moniki Krakowskiej -Widz za zajęcie 3 miejsca – w kategorii kobiet, dla Mariana Giski za zajęcie 3 miejsca w kategorii mężczyzn powyżej 40 lat oraz dla Sławomira Gałki za godne reprezentowanie pracowników ZSCKR w Potoczku.

Poziom rozgrywek był bardzo  wysoki, w wielu meczach o zwycięstwie decydował tie break, a wśród szkół, które wystawiły swoich reprezentantów były: Bogdańczowice, Chroberz, Lututów, Nadróż, Okszów, Radom, Różaniec, Sejny, Sędziejowice, Siennica Różana, Kowal i Potoczek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Tekst; foto: archiwum szkoły