Szkolą przez internet z „małego ZUS”

Przedsiębiorcy pytają o „mały ZUS”, dlatego janowski Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza ich na internetowe szkolenie o tym rozwiązaniu.

Bez wychodzenia z domu przedsiębiorcy dowiedzą się, czy mogą skorzystać z „małego ZUS” i jak obliczyć jego wysokość. Prowadzący szkolenie pracownik ZUS wyjaśni też, jak skutecznie zgłosić się do tej ulgi. A czas na zgłoszenie ucieka – termin mija 1 lutego. „Mały ZUS” pozwala opłacać składki na ubezpieczenia społeczne obliczone od dochodu firmy.

Szkolenie odbędzie się 29 stycznia o godzinie 9.00 na platformie Webex Events i jest bezpłatne. Do połączenia nie potrzeba żadnego oprogramowania, wystarczy link, który organizatorzy prześlą uczestnikowi mailem. Udział w webinarium trzeba zgłosić pocztą elektroniczną na adres janowl_szkolenia@zus.pl, najpóźniej na dzień przed wybranym terminem. W wiadomości należy podać datę i temat wybranego szkolenia, swoje dane, a także telefon i mail do kontaktu.

Informacje o bieżących webinariach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych można znaleźć na stronie www.zus.pl, w zakładce „Szkolenia i wydarzenia”.

Małgorzata Korba
rzecznik ZUS w województwie lubelskim