Trener, który potrafi zmotywować

Piątek, 23 kwietnia był z pewnością ciekawym dniem dla uczniów z klasy II D I Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Właśnie tego dnia odbyło się spotkanie naszej klasy z panią Elizą Potocką, która jest wykwalifikowanym coachem ICC. Na wspomnianej wideo konferencji uczniowie mieli okazję zaznajomić się z pracą coacha ICC oraz zastanowić się nad własnymi predyspozycjami i celami życiowymi.

Wszystko to odbywało się pod niezwykle profesjonalnym i przystępnym dla odbiorców przewodnictwem Elizy Potockiej, która pomimo tego, że większość swojej pracy spędza na pomocy ludziom dorosłym, nie miała żadnego problemu w przekazywaniu swojej wiedzy młodzieży szkolnej.

Po zakończeniu konferencji uczniowie zostali obdarowani dodatkowymi materiałami pomagającymi w samorozwoju i szukaniu motywacji, co jest niezwykle ważne do osiągnięcia sukcesów. Wszystko to nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie organizator spotkania, którym była pani pedagog Bożena Czapla, której dziękujemy za pomysł na interesujące zajęcia. Prowadzącą zajęcia panią Elizę można znaleźć na podległej jej stronie internetowej www.elizainspiruje.pl.

Michał Kaproń IId; foto: archiwum LO