Uczennice ZST wygrywają konkursy fryzjerskie

Utalentowane uczennice Zespołu Szkół Technicznych kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich odniosły podwójne zwycięstwo startując w konkursach międzyszkolnych, które odbyły się na przełomie stycznia i lutego tego roku.

Pierwszy z nich odbył się w Opolu Lubelskim i nosił nazwę ,,Karnawał na kolejowej”. Zwyciężyła w nim Karolina Czajka z klasy IV fg, a drugie miejsce zajęła Amelia Widz z tej samej klasy. Modelką Karoliny była Patrycja Zioło, a Amelii Karolina Jachura.

Pokrzepione zwycięstwem dziewczęta spróbowały swoich sił także w Radzyniu Podlaskim biorąc udział w się VI Międzyszkolnym Turnieju Fryzjerskim pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, gdzie znów stanęły na podium, pokonując 18 zespołów startujących w konkursie. Amelia Widz zajęła drugie miejsce, a Karolina Czajka – trzecie. Dziewczyny pracowały na modelkach – Natalii Syroce i Patrycji Zioło. Tematem konkursu był ,,Karnawał na Antarktydzie”.

Do konkursu dziewczyny przygotowały nauczycielki przedmiotów zawodowych fryzjerskich – Małgorzata Białek i Agnieszka Orzeł.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!