V Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w ZSCKR w Potoczku

Czternastego grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku odbył się V Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZSCKR w Potoczku. W zawodach uczestniczyli tenisiści z pięciu szkół podstawowych: Potoka Wielkiego, Potoczka, Potoka Stany, Wierzchowisk, Stojeszyna. Po zaciętej rywalizacji, najlepszymi zawodniczkami turnieju okazały się: Oliwia Wilk (PSP Potok Stany), która zajęła I miejsce, Julia Grzesiak (PSP Potok Stany – II miejsce) i Julia Kapusta (PSP Potok Stany – III miejsce).

W klasyfikacji indywidualnej wśród chłopców czołowe miejsca przypadły zawodnikom z PSP w Wierzchowiskach: I miejsce wywalczył Adrian Janik, II miejsce zajął Adrian Wielgus, III miejsce – Bartłomiej Rawski.

W klasyfikacja drużynowej, pierwsze miejsce należało do uczniów z PSP Potoku Stany, zaś kolejne zajęli zawodnicy z PSP w Wierzchowiskach (II m) i PSP w Potoku Wielkim (III m).

W turnieju poza konkurencją wzięli również udział uczniowie klas pierwszych ZSCKR w Potoczku: Karolina Cieślak, Otylia Blat, Maja Ciupak, Dominik Przywara, Jakub Smoczyński, Wiktor Wojewoda. Najlepszymi zawodnikami ZSCKR w Potoczku zostali: Karolina Cieślak z kl. 1PT i Dominik Przywara z kl. 1PTL. Wyróżnieni zawodnicy nagrodzeni zostali dyplomami i statuetkami, a zwycięska szkoła w klasyfikacji drużynowej pucharem, wręczonym przez dyrektora szkoły Dariusza Wolana. Organizatorzy zadbali również o upominki i poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów Nad właściwym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Dziękujemy wszystkim szkołom za udział w zawodach i zapraszamy za rok.

Na pierwszym zdjęciu – nagrodzeni zawodnicy wraz z opiekunami oraz dyrektorem ZSCKR w Potoczku Dariuszem Wolanem (pierwszy z prawej);

Na drugim – gry pojedyncze w kategorii dziewcząt i chłopców;

Na trzecim – gry pojedyncze w kategorii dziewcząt i chłopców; na pierwszym planie z prawej – Karolina Cieślak z ZSCKR w Potoczku;

Na czwartym zdjęciu – Dyrektor szkoły Dariusz Wolan (w środku) i nauczyciel wf Mariusz Karkusiewicz (pierwszy z prawej) wręczają dyplom Dominikowi Przywarze – najlepszemu zawodnikowi ZSCKR w Potoczku;

Na piątym zdjęciu – Dyrektor szkoły Dariusz Wolan (pierwszy z prawej) i najlepsza zawodnicza turnieju Oliwia Wilk z PSP w Potoku Stanach z pucharem za I m. w klasyfikacji drużynowej.

Tekst; foto: Mariusz Karkusiewicz