Walentynki w ŚDS

Miłość to uczucie, które powinno okazywać się każdego dnia. W natłoku codziennych zajęć, bardzo często zdarza nam się zapominać o okazywaniu miłości osobom szczególnie nam bliskim. Dlatego dzień 14 lutego stał się wspaniałą okazją, by wyrazić ukochanym osobom miłość, przyjaźń, pamięć i naszą bliskość.

Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów, zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami.

Uczestnicy z Pracowni Zaradności Życiowej, pamiętając o swoich najbliższych, przy pomocy terapeuty p. Anny Kaproń, przygotowali upominki w postaci własnoręcznie wykonanych poduszeczek, ozdobionych według własnych pomysłów.

Walentynkowe upominki – wedle życzenia uczestników, zostały wykonane dla rodziców, a także dla wszystkich pracowników ŚDS.

Pani Dyrektor – w imieniu pracowników, z wielkim entuzjazmem przyjęła prezenty, a w dowód wdzięczności obdarowała uczestników czekoladkami.

Całe wydarzenie, a także pracę uczestników, udokumentowała na fotografiach p. Anna Ludian.

Anna Kaproń