Zawiadomienie o zbliżającej się III Sesji Rady Powiatu w Janowie Lubelskim

Janów Lubelski, dn. 18.06.2024r.

OP.IV.0002.3.2024

ZAWIADOMIENIE

Informuję mieszkańców Powiatu Janowskiego, że III sesja Rady Powiatu w Janowie Lubelskim, odbędzie się 25 czerwca 2024 roku o godzinie 10.00 w sali 303 Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskim.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z II  sesji rady powiatu.
  3. Raport o stanie Powiatu Janowskiego,
    3.1debata nad raportem.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Zarządowi Powiatu w Janowie Lubelskim.
  5. Rozpatrzenie sprawozdania finansowego Powiatu Janowskiego i ocena działalności budżetowej Zarządu Powiatu Janowskiego za rok 2023;
    5.1 sprawozdanie z wykonania budżetu za 2023rok;
    5.2 sprawozdanie finansowe;
    5.3 informacja o stanie mienia komunalnego;
    5.4 stanowisko Komisji Rewizyjnej;
    5.5 opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej o: sprawozdaniu z wykonania budżetu za 2023 rok oraz o wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium;
    5.6 dyskusja.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem Zarządu Powiatu w Janowie Lubelskim z wykonania budżetu za 2023 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu w Janowie Lubelskim z tytułu wykonania budżetu za 2023 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia raportu o sytuacji ekonomiczno-finansowej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego za 2023r.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian wieloletniej prognozy finansowej.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu i w budżecie.
  12. Informacja o sytuacji na janowskim rynku pracy za 2023 rok.
  13. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu.
  14. Komunikaty Przewodniczącego Rady Powiatu.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Wnioski i oświadczenia radnych oraz gości zaproszonych.
  17. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady