Zawodnicy Judo Team Modliborzyce wywalczyli aż 5 medali w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Judo

Dnia 14.05.2023 r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka. Prawo do startu mieli zawodnicy urodzeni w latach 2009-2016. Do zawodów stanął m.in. klub Judo Team Modliborzyce. Choć wystąpili w nieco okrojonym składzie, to z Mistrzostw przywieźli aż pięć medali. Pierwsze miejsca w swojej kategorii wagowej zdobyli: Kinga Zaremska i Krzysztof Woźniak. Srebro wywalczyli: Kinga Drelich i Jakub Skitał, a brąz – Jeremiasz Sędziak.

Powiat Janowski z dumą wspiera młodych sportowców, serdecznie gratuluje zwycięzcom oraz życzy wielu sukcesów zarówno im, jak i całej drużynie!

Tekst: Kamila Strykowska-Momot

Foto: Judo Team Modliborzyce