„Męskie rozmowy” w Muzeum Fotografii – czwartek, 18. listopada, godz. 18.00

Już w czwartek 18. listopada o godz. 18.00 zapraszam do Galerii Muzealnej przy Muzeum Fotografii na spotkanie z fantastycznym fotografem – Zbyszkiem Furmanem z Warszawy oraz z jego wystawą „Męskie rozmowy”.

„Męskie rozmowy” to bardzo przemyślane i z pełnym kunsztem fotograficznym wykonane portrety mężczyzn, znanych z filmu, polityki i dziedzin artystycznych.

Wystawa przyjechała do nas z Płocka z Festiwalu Fotografii a pojedzie do Bielska Białej. To uczta dla oka, nauka użycia światła w fotografii, ale również spotkanie z bardzo ciekawymi ludźmi – i tymi na fotografiach i tymi, którzy do nas przyjadą.

W programie będzie niespodzianka – tylko dla dorosłych – inspirująca prezentacja multimedialna Dyrektora Kazimierskiego Ośrodka Kultury i Promocji Turystyki – Maxa Skrzeczkowskiego.

Dziękuję prywatnym firmom za pomoc w organizacji spotkania: Nadleśnictwu Janów Lubelski (Nadleśniczy Waldemar Kuśmierczyk), firmie GeoLogiczne z Chełma (Grzegorz Chwesiuk), firmie MaxElektro z Janowa Lubelskiego (Roman Oleszko) oraz TVP3 Lublin za promocję wydarzenia.

Do spotkania 18 listopada obowiązują zasady organizacji w czasach pandemii, dlatego też prosimy o zrozumienie utrudnień. Uczestnictwo w spotkaniu tylko dla zaszczepionych przeciwko Covid.

Serdecznie zapraszam.

Antoni Florczak